FSUNK
Liga Universitare në Futsal sot shënoi xhiron e tretë. Pas zhvillimit të garave të kësaj xhiroje, vendin e pare në tabelë e zë ekipi “UP FEFS 2”. Pas tij renditet Kolegji UBT, me pikët e njëjta.
Ndeshja më interesante e kësaj xhiroje mund të konsiderohet ajo ndërmjet “UP FEFS 2” dhe Universitetit “Kadri Zeka”, ku u shënuan plotë 12 gola. 
Këto rezultate na bëjnë të kuptojmë që na pret një xhiro e IV-të edhe më interesante.
 
 
Shiko fotografitë e ndeshjeve, kliko këtu.
 
 
 
 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.