FSUNK

Me 20 shtator 2023 në ora 10:00, do i bashkohemi botës së sportit universitar për të festuar së bashku DITËN NDËRKOMBËTARE TË SPORTIT UNIVERSITAR.

Me lojëra të shumta do e shënojmë edhe këtë aktivitet. Sportet në të cilat do të garohet janë:

  • BeachVolley Mix
  • Basketboll 3×3 (Meshkuj)
  • Futsall (Femra & Meshkuj)
  • Ping pong

Paraqite ekipin dhe bëhu pjesë e kësaj ngjarjeje, e cila do të mbahet në kampusin e Universitetit të Prishtinës ne fushen e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.

 

 

FSUNK.

19 Shtator, 2023
Tags:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.