FSUNK

Ngjarjet studentore janë përherë të mbushura me shumë entuziazëm. I tillë ishte edhe turneu i Volejbollit MIX që u mbajt në hapësirat e Qendrës së Studentëve. 
Së bashku me Universiteti i Prishtinës, Parlamenti Studentor i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” dhe Qendra e Studenteve-Prishtine, të rinjtë garuan për trofeun e kësaj gare, e ku fitues ishte ekipi nga Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit.

Pas garës, ata patën rastin të festojnë me muzikë e përformanca, në Party-n e Studentëve.

26 Maj, 2023
Tags:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.