FSUNK

Në përvjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, së bashku me Organizatën Studentore “Reforma”, Federata e Sporteve Universitare e Kosovës po organizon turne në futsall.

Turneu “Ejup Statovci”, që mëton të bëhet tradicional, do të mbahet në vigjilje të Ditës së Pavarësisë, me datë 16 shkurt 2022, me fillim nga ora 15:00, Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit të UP-së.

 

 

FSUNK.

8 Shkurt, 2022

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.