FSUNK

Federata e Sporteve Universitare të Kosovës bashkëndjenë me familjarët e viktimave dhe të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.

Më shumë se çdo herë, jemi me mendje e zemër me ju!

26 Nëntor, 2019
Tags:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.