FSUNK
Sporti Universitar do të i bashkohet gjysmë maratonës mbarëkombëtare “Gjilani 2022”, e cila do të organizohet nën moton “Vrapojmë shtigjeve të Agimit”.
Maratona do të organizohet me datë 13 nëntor 2022.
 
Ju ftojmë të aplikoni për të u bërë pjesë e këtij aktiviteti përmes linkut: APLIKO
 
Eja dhe vrapo me ne! 🏃🏽
 
 
 
Nga FSUNK.
 
26 Shtator, 2022
Tags: