FSUNK
Dy ekipet kryesuese të Ligës Universitare në Futsal e mbyllen xhiron e VI-të me barazim. “Kolegji UBT” dhe “UP FEFS 2” vazhdojnë të jenë në krye të tabelës, me pikët e njëjta.
Kjo xhiro, sikurse jemi mësuar, u karakterizua edhe me ndeshje ku u shënuan shumë gola. “UP FEFS 1” mposhti “UP Filozofik” me rezultat të thellë 10:1.
Rezultatet dhe momentet nga ndeshjet e sotshme i kemi ndarë me ju përmes fotografive.
 
27 Maj, 2021
Tags:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.