FSUNK

Kronikë e realizuar nga Artan Muhaxhiri, RTK, me presidentin e Federatës, z. Musa Selimi, rreth vendimeve dhe planeve të FSUNK-së në këtë kohë të karantinës, kur aktivitetet fizike janë anuluar.

Ndiqeni!

FEFS po vazhdon me mësimin online derisa Federata e Sporteve Universitare e Kosovës nuk pret shtyerje të Universiadës së hendbollit 2022.

Geplaatst door Artan Muhaxhiri op Donderdag 30 april 2020

30 Prill, 2020

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.