FSUNK
08 Qer
fsunk

U zhvillua xhiroja e VIII-të e Ligës Universitare në Futsal

Me shumë entuziazëm u përcoll xhiroja e VIII-të e Ligës Universitare në Futsal. Ekipet kryesuese të Ligës kanë shënuar fitore edhe...
05 Qer
fsunk

Të hënën nis xhiroja e VIII-të e Ligës Universitare në Futsal

Nga ora 10:00 të hënën nis xhiroja e VIII-të e Ligës Universitare në Futsal. Aktualisht, dy ekipet e para janë FEFS...
03 Qer
fsunk

Rezultatet e sotme të zhvilluar në kuadër të xhiros së VII-të në Futsal

Pas dy javësh në krye të tabelës së Ligës Universitare në Futsal, UBT – Higher Education Institution në ndeshjen e sotme...
30 Maj
fsunk

Orari i deshjeve të xhiros së VII në Futsal që do të zhvillohen me 3 qershor 2021

Xhiro e VII-të e Ligës Universitare në Futsal na pret këtë javë. Ky është orari i ndeshjeve që do të zhvillohen...
28 Maj
fsunk

Rezultatet nga xhiroja e 5-të në Ligen Universitare në PingPong

Xhiroja e parafundit në Ligen Universitare në PingPong u mbyll sot. Shihni rezultatet dhe fotografitë nga lojërat e studentëve për të...
27 Maj
fsunk

Dy ekipet kryesuese të Ligës Universitare në Futsal e mbyllen xhiron e VI-të me barazim

Dy ekipet kryesuese të Ligës Universitare në Futsal e mbyllen xhiron e VI-të me barazim. “Kolegji UBT” dhe “UP FEFS 2”...
sqAlbanian
en_GBEnglish sqAlbanian