FSUNK

Bordi Ekzekutiv i FSUNK-së

  • Diellza Kelmendi

    Kryetare(U.d)

    Position: Kryetare e FSUNK-së - Ushtrues detyre Institucioni: University of Pristina Email: diellza.kelmendi@fsunk-kos.org

  • Venita Smakaj

    Sekretare e përgjithshme

    Position: Sekretare e përgjithshme e FSUNK-së Email: venita.smakaj@fsunk-kos.org

  • Abedin Bahtiri

    Nënkryetar

    Position: Nënkryetar i FSUNK-së Institucioni: Kolegji Universi Email: abedin.bahtiri@fsunk-kos.org

  • Musa Selimi

    Anëtar i Bordit

    Position: Anëtar i Bordit në FSUNK Institucioni: University of Pristina Email: musa.selimi@fsunk-kos.org

  • Bahri Gjinovci

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni:Universiteti i Prishtinës Email: bahri.gjinovci@fsunk-kos.org

  • Muhamed Krasniqi

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Kolegji Tempulli Email: muhamed.krasniqi@fsunk-kos.org

  • Blerta Dibrani

    Përfaqësuese e studentëve

    Position: Përfaqësuese e studentëve Institucioni: University of Pristina Email: blerta.dibrani@fsunk-kos.org

  • Afrim Selimaj

    Anëtar i Bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Universiteti i Pejës Email: afrim.selimaj@fsunk-kos.org

  • Ardita Luma

    Anëtare e Bordit

    Position: Anëtare e bordit në FSUNK Institucioni: Universiteti i Gjakovës Email: ardita.luma@fsunk-kos.org

  • Agron Bajraktari

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Universiteti i Shkencave të Aplikuara - Ferizaj Email: agron.bajraktari@fsunk-kos.org

  • Artan Kryeziu

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Universiteti i Gjilanit Email: artan.kryeziu@fsunk-kos.org

  • Përparim Avdullahu

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Universiteti i Prizrenit Email: perparim.avdullahu@fsunk-kos.org

  • Evzi Hani

    Anëtar i bordit

    Position: Anëtar i bordit në FSUNK Institucioni: Kolegji ILIRIA Email: evzi.hani@fsunk-kos.org

  • Herta Jahja

    Asistente

    Position: Asistente e FSUNK-së Email: herta.jahja@fsunk-kos.org

Këshilli Mbikëqyrës i FSUNK-së

  • Fidan Hamiti

    Anëtar i Këshillit

    Position: Anëtar i Këshillit të FSUNK-së Email: fidan.hamiti@fsunk-kos.org

  • Blerim Sylejmani

    Anëtar i Këshillit

    Position: Anëtar i Këshillit të FSUNK-së Email: blerim.sylejmani@fsunk-kos.org

  • Ibish Mazreku

    Anëtar i Këshillit

    Position: Anëtar i Këshillit të FSUNK-së Email: ibish.mazreku@fsunk-kos.org

en_GBEnglish
sqAlbanian en_GBEnglish