FSUNK

Kronikë e realizuar nga Artan Muhaxhiri, RTK, me presidentin e Federatës, z. Musa Selimi, rreth vendimeve dhe planeve të FSUNK-së në këtë kohë të karantinës, kur aktivitetet fizike janë anuluar.

Ndiqeni!

FEFS po vazhdon me mësimin online derisa Federata e Sporteve Universitare e Kosovës nuk pret shtyerje të Universiadës së hendbollit 2022.

Geplaatst door Artan Muhaxhiri op Donderdag 30 april 2020

April 30, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published.

en_GBEnglish
sqAlbanian en_GBEnglish